Chyba Ty.

O mnie

Skoro znalazłeś się w tym miejscu, oznacza to, że chcesz mnie poznać, prawda? Choć nie lubię pisać o sobie, to pozwól, że przedstawię Ci kim jestem i co robię.

Szkolę, wykładam, pomagam, zarządzam, doradzam, żegluję, nurkuję, pilotuję. Jestem synem, bratem, mężem i tatą.

Nazywam się Kamil Porembiński. Od kołyski związany jestem ze środowiskiem biznesowym, start-upowym i marketingowym. Jestem architektem systemowym, administratorem systemów Linux oraz właścicielem firmy hostingowej Thecamels. Od wielu lat aktywnie działam w środowisku e-commerce, SEO i SEM, start-upowym i biznesowym.

Wspieram freelancerów i duże firmy z zakresu projektowania i zarządzania systemami o wysokiej dostępności, zarządzania projektami i procesami oraz dostosowywania produktów do potrzeb nowoczesnych i świadomych klientów.

Prowadzę również szkolenia, audyty i konsultacje z zakresu bezpieczeństwa internetowego, zarządzania projektami, zarządzania Agile, tworzeniem systemów o wysokiej dostępności. Na każdej z wymienionych technologii zjadłem zęby i chętnie dzielę się kilkunastoletnim doświadczeniem oraz nabytą przez ten czas wiedzą.

Czym byłaby praca bez relaksu i odpoczynku? Swoje baterie ładuję, podziwiając piękno otaczającego mnie świata. To właśnie z potrzeby docenienia tego, co piękne i ważne zająłem się fotografią, podróżowaniem, żeglowaniem i… lataniem samolotem.

Wróćmy jednak do tego, jak mogę Ci pomóc przetrwać w Internecie i zbudować funkcjonalny i – co najważniejsze – bezpieczny produkt.

  • Po pierwsze: pomagam start-upom w rozwijaniu się z etapu seeda w rentowne i dobrze prosperujące firmy.
  • Po drugie: analizuję i audytuję biznesy działające w IT i optymalizuję ich systemy, struktury oraz procesy.
  • Po trzecie: tworzę dedykowane i szyte na miarę rozwiązania chmurowe, które usprawniają i ulepszają produkty i projekty rozwijane przez moich klientów.
  • Po czwarte: prowadzę kompleksowe szkolenia oraz świadczę konsulting. Jestem dostępny dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy z zakresu szeroko rozumianego IT.

Chcesz poznać lepiej poznać mnie i moją pracę? Organizuję rejsy po morzach świata – zapraszam Cię na jacht, na którym porozmawiamy o Twoim wyzwaniu. Jeśli wolisz bardziej cyfrowe środki komunikacji, to znajdziesz mnie na:

Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się ze mną i wspólnie stwórzmy coś dobrego dla Twojego biznesu.

Polecam

Geek Code

-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GCS d-(-)>- s+:+ a- C+++>+++ UBLUS++$>+++ P>+ L+++$>++++ !E--- W+++$ !N+(+) !o K--? w+$ !O- !M(-) !V PS() PE(+) !Y PGP+ t+ !5? !X R() tv(+) b(++) DI() !D G(++) e- h>--- r() z+
------END GEEK CODE BLOCK------

Newsletter

Skontaktuj się ze mną

Chcesz ze mną porozmawiać?

Zostaw numer telefonu, oddzwonię:

Napisz do mnie

Mój adres email:

[email protected]