Narzędzia

Narzędzia

Pracując przez wiele lat w branży marketingowej, IT oraz szkoleniowej, współpracuję z wieloma różnymi firmami i rozwiązaniami. Przez wiele lat korzystałem z setek narzędzi dla biznesu: od systemów CRM, ERP, usługi chmurowe czy platformy do wysyłki mailingu. Prywatnie używam podobnych narzędzi, które sprawdzają się w planowaniu rejsów, organizacji domowego budżetu czy zarządzania zadaniami.

Dlatego na tej stronie chciałbym polecić Tobie tylko te sprawdzone i naprawdę dobre rozwiązania, z których korzystam bardzo często.

Wiele z tych linków to linki afiliacyjne, dzięki czemu zarobię na tym drobną prowizję. Ciebie to nic nie kosztuje, a nawet korzystając z mojego linka otrzymasz więcej na start. Polecam jedynie te narzędzia i rozwiązania, z których sam korzystam.

Lista

Finanse

Revolut

Spróbuj revolut.com

Używam karty wszędzie na wyjazdach zagranicznych, głównie na rejsach kiedy odwiedzam kilka państw. Bardzo dobre kursy walut, ubezpieczenie czy darmowe lounge bary na lotniskach są tym czego mi potrzeba. Zarejestruj się za pomocą mojego linka a otrzymasz darmową kartę Revolut.

Twisto

Spróbuj twisto.pl

Jeżeli kupujesz dużo w sieci to ten produkt na pewno Ci się spodoba. Z Twisto robisz zakupy w sklepach stacjonarnych oraz w internecie i samemu wybierasz, kiedy chcesz za nie zapłacić – od razu lub nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i bez odsetek. Kolejną fajną rzeczą jest to, że kupujesz z poziomu Twisto i nie musisz zakładać konta w wielu sklepach. Rejestrując się z mojego linka, otrzymasz pieniądze na pierwsze zakupy.


Narzędzia

Mailerlite

Spróbuj mailerlite.com

Przez długi czas szukałem systemu do wysyłki mailignów, aż w końcu za namową znajomych skorzystałem z Mailerlite. Genialna prostota, niskie ceny oraz naprawdę cudowny support. I to ostatnie przekonało mnie, aby z nich korzystać. Do 1000 użytkowników masz wszystko za darmo.

Bookero

Spróbuj bookero.pl

Bookero to naprawdę wygodny i prosty w obsłudze system rezerwacji online. Oferuje sporo funkcji przy rezerwacjach online jak kody rabatowe, płatności przy pomocy terminala czy integrację z popularnymi CMSami. Przetestuj bezpłatnie przez 14 dni.

Landingi

Spróbuj landingi.com

Skorzystaj z najpopularniejszej w Polsce platformy, dzięki której możesz budować i optymalizować landing pages przy pomocy prostego kreatora. Wykorzystując Landingi możesz tworzyć i optymalizować strony docelowe nawet 4x szybciej niż obecnie.

Sellizer

Spróbuj sellizer.pl

Efektywniej domykaj kontakty sprzedażowe. Otrzymuj powiadomienia SMS, gdy klient otworzy ofertę. Analizuj jak odbiorcy reagują na Twoją ofertę. Wykorzystaj możliwości, które oferuje pierwszy Google Analytics dla ofert handlowych i wyprzedź konkurencję!

Surfer

Spróbuj surferseo.com

Z tego narzędzia korzystam przy planowaniu treści na moich stronach. Surfer to narzędzie, które analizuje korelację pomiędzy czynnikami on-page i off-page SEO a pozycjami poszczególnych stron na słowa kluczowe. Dzięki Suferowi z łatwością uda Ci się podnieść widoczność strony w wynikach wyszukiwania.


Zakupy

AppSumo

Spróbuj appsumo.com

AppSumo jest świetną stroną typu #cebuladeals. Za niewielkie kwoty, nie przekraczające 49 USD, możesz kupić świetne aplikacja oraz kursy z dożywotnią licencją. Jeżeli nie przypadną Ci do gustu, to masz aż 60 dni na zwrot.

Newsletter

Skontaktuj się ze mną

Chcesz ze mną porozmawiać?

Zostaw numer telefonu, oddzwonię:

Napisz do mnie

Mój adres email:

[email protected]