Stary rynek w Łodzi

Stary rynek w Łodzi

Jak to na koniec roku, trzeba troszkę ponarzekać. O tym, że Łódź jest innym miastem niż wszystkie pozostałe, chyba nie muszę nikomu już udowadniać. Siedząc przed komputerem zdałem sobie sprawę z kolejnego faktu inności tego miejsca. Nam brakuje Starego Rynku!

Pewnie pomyślicie, że zwariowałem. Otóż nie! Sam mój kolega Qrczak (od zawsze Łodzianin) się zdziwił jak mówiłem, że jadę na Stary Rynek porobić zdjęcia. Wpierw pomyślał, że mówię mu o Bałuckim a potem że Górniak.

Stary Rynek w Krakowie, Wrocławiu i Łodzi

A jednak jest. Stary Rynek, gdzie słowo stary nabiera zupełnie innego znaczenia. Tam nawet gołębie niechętnie siadają! Pamiętam jak odwiedzili nas Wrocławianie. Do dziś nie mogą się zebrać w sobie po tym co ujrzeli. Jedno jest pewne. Stary Rynek w Łodzi wygląda lepiej w nocy niż za dnia. Przynajmniej go nie widać!

Stary Rynek w Krakowie, Wrocławiu i Łodzi

Szkoda, ze Piotrkowska nie jest kwadratowa. A tak naprawdę kocham to miasto i ludzi tutaj mieszkających. Po gdzie indziej na świecie żyją tacy ludzie jak Łodzianie ze swoimi migawkami i krańcówkami. A na samą myśl o angielkach robi mi się przyjemnie.

Newsletter

Dołącz do dyskusji

Zobacz podobne wpisy

Czwartek Social Media w Łodzi

32. Czwartek Social Media w Łodzi

Czwartkowo-czerwcowe spotkanie pasjonatów branży social media w Łodzi. Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media? Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mamy sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała…

Czytaj dalej
Bezpłatne targi KARIERY w Łodzi!

Bezpłatne targi KARIERY w Łodzi!

Kolejna edycja bezpłatnych targów Kariera IT w Łodzi będzie miała miejsce 7 listopada 2015 roku w Hotelu Andel's. Wydarzenie jest skierowane do specjalistów IT oraz studentów ostatnich lat kierunków informatycznych.
Czytaj dalej
Czwartek Social Media w Łodzi

Czwartek Social Media w Łodzi #16

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media? Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Kto przychodzi na spotkania? Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.
Czytaj dalej

Skontaktuj się ze mną

Chcesz ze mną porozmawiać?

Zostaw numer telefonu, oddzwonię:

Napisz do mnie

Mój adres email:

[email protected]