WordUp Lublin

WordUp Lublin #16

Bezpłatne spotkanie lubelskich entuzjastów WordPressa - popularnego systemu do prowadzenia własnego bloga lub prostej strony internetowej.

  • "Wtyczkowe kompendium"

Wtyczki to jeden z najważniejszych elementów ekosystemu WordPressa. Dlatego warto wiedzieć jak je wybierać, jak nimi zarządzać oraz poznać przydatne fakty związane z wtyczkami. Omówię też 15 wartych uwagi wtyczek, które przydają się w codziennej pracy z WordPressem.

Tomasz Dziuda. Miłośnik i propagator WordPressa. Organizator WordUp Łódź, członek zespołów organizacyjnych WordCamp Polska 2014/2015. Pasjonat nowinek w dziedzinie technologii webowych. Freelancer. Front-end developer. Prowadzi bloga o WordPressie dla bardziej ( http://dziudek.pl/ ) i mniej zaawansowanych ( http://podstawy-wp.pl/ ).

  • "Pragmatyczne podejście do hostingu"

Temat hostingów to rzeka, a warto wybrać dobry hosting. Nie wszystko co tanie jest fajne i co drogie lepsze. Jak za pomocą "kopii zapasowych" udostępnianych przez hosting ubić im serwer? O tym i wielu kruczkach jakie możecie spotkać na hostingach dowiecie się z tej prezentacji.

Kamil Porembiński jest architektem systemowym, administratorem Linux, a czasem Windows. Lubi tematykę security. Obecnie właściciel firmythecamels.org, zajmującej się projektowaniem systemów o wysokiej dostępności. Zajmuje się skalowaniem dużych aplikacji internetowych, wspieraniem startupów w kwestiach serwerowych. Po godzinach zajmuje się żeglowaniem po morzach, lataniem, fotografią i podróżami. Prowadzi bloga https://viaxe.pl/

Newsletter

Skontaktuj się ze mną

Chcesz ze mną porozmawiać?

Zostaw numer telefonu, oddzwonię:

Napisz do mnie

Mój adres email:

[email protected]