WP Talks #12

WP Talks #12: Jak prosta checklista pomoże Ci zadbać o Twoją stronę, zwiększyć dochody i oszczędzić czas

Zapraszamy na 12. odcinek spotkań serii WP Talks, podczas którego porozmawiamy z Kamilem Porembińskim o usprawnianiu procesów w firmie. Podpowiemy co zrobić, żeby było prościej, szybciej i taniej.

Obejrzyj odcinek na Facebooku.

Pamięć ludzka jest zawodna. To nie jedyny powód dla którego potrzebujesz checklisty! Chcesz dowiedzieć się jak tworzenie procedur ułatwia życie?

  • Kamil Porembiński - od zawsze związany ze środowiskiem biznesowym, start-upowym i marketingowym. Architekt systemowy, administrator systemów Linux oraz właściciel firmy hostingowej Thecamels. Aktywny działacz w środowisku e-commerce, SEO i SEM.
  • Krzysztof Dyszczyk - współzałożyciel WP Desk i człowiek od najbardziej skomplikowanych detali technicznych. Strażnik czystości kodu i mentor wszystkich naszych programistów. Tworzy i rozwija standardy, procesy i automatyzacje stosowane przez nas na co dzień.
  • Prowadzenie: Marta Domasz

Newsletter

Zobacz podobne artykuły

Audi A8 L TFSIe

To jeszcze nie czas na auto elektryczne

Kiedyś wzbraniałem się przed posiadaniem prawa jazdy, ale odkąd je mam, polubiłem samochody. Teraz sobie czytam niusy, że kierowcy rezygnują z benzyny na rzecz prądu, firmy przestają produkować auta spalinowe itp. ale moim zdaniem jeszcze bardzo długa droga by tak się stało. Oczywiście kibicuję elektrykom bo są ładne i fajne.

Czytaj dalej
Bellingcat. Ujawniamy prawdę w czasach postprawdy - Higgins Eliot

Bellingcat. Ujawniamy prawdę w czasach postprawdy - Higgins Eliot

Bellingcat: ujawniamy prawdę w czasach postprawdy, to ciekawa pozycja, opowiadająca o człowieku, który wykorzystując metody białego wywiadu (ang. open- source intelligence; OSINT) oraz dziennikarstwa śledczego, rozwiązuję największe zagadki naszych czasów. Przy użyciu komputera, wyszukiwarki Google czy Twittera, niezależny serwis śledczy Bellingcat.com publikuje nazwiska osób odpowiedzialnych za zestrzelenie malezyjskiego samolotu pasażerskiego nad Ukrainą.

Czytaj dalej

Jak mogę Ci pomóc?

Porozmawiajmy

niezobowiązująco o współpracy

Umów 15 minutową rozmowę

Napisz do mnie

Mój adres email:

hello@kamilporembinski.pl