Jesień w Łodzi

Jesień w Łodzi

Jesień w Łodzi przybiera wiele kolorów. Od szarości miasta po piękną tęczę kolorów jaka gości w miejskich parkach. Wędrówkę zacząłem jak zwykle na Lublinku nad małym jeziorkiem. Pogoda była pochmurna. W powietrzu wisiał deszcz.

Na drugim krańcu Łodzi też jest małe jeziorko jak to w większości parków w moim mieście. Wszędzie pływają kaczki, które nie boją się ludzi i chętnie podpływają jak tylko jakiś śmiałek stanie na brzegu złotej sadzawki.

Nadchodzi zima. Ssaki polują na jedzenie. Zbierają orzechy a inni robią zakupy. Czas przygotować się do długich mroźnych dni. Rudzielce biegają po drzewach by ukryć swoją zdobycz, a krawaciarze jak to krawaciarze - czytają gazety i niczym się nie przejmują.

Jesień - czas takich kolorów jak czerwień, brąz i żółć...

...ale w Łodzi, wszystko jest jak zawsze zielone!

Wycieczka kończy się tam, gdzie większość osób zaczyna swoją przygodę z Łodzią, czyli w Manufakturze. Słońce chyliło się ku zachodowi i czas było wracać do domu.

Newsletter

Dołącz do dyskusji

Zobacz podobne wpisy

Czwartek Social Media w Łodzi

Czwartek Social Media w Łodzi #16

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media? Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Kto przychodzi na spotkania? Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.
Czytaj dalej
Czwartek Social Media w Łodzi

Czwartek Social Media w Łodzi #15

Pierwszy w 2015 Czwartek Social Media w Łodzi! Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media? Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Kto przychodzi na spotkania? Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.
Czytaj dalej
Jesień Linuksowa

Jesień Linuksowa 2013

Jesień Linuksowa to konferencja z długą tradycją. Na przestrzeni lat odbywała się w różnych miejscach południowej Polski, jednak statystycznie najczęściej w Beskidzie Śląskim.
Czytaj dalej

Skontaktuj się ze mną

Chcesz ze mną porozmawiać?

Zostaw numer telefonu, oddzwonię:

Napisz do mnie

Mój adres email:

[email protected]