Baleary 2015

Baleary 2015

Dość szybko, bo kilkanaście dni po Chorwacji wybrałem się na rejs na Morze Balearskie. Wakacje na Ibizie? Czemu nie! Kto by nie chciał. Przecież to jedno z bardziej rozrywkowych miejsc na ziemi.

Razem godz.Żagle godz.Silnik godz.Postój godz.przebyto Mm
1682637105265

W czasie rejsu odwiedziliśmy takie miejsca i porty jak: Palma, Santa Eulària des Riu, Cabrera, Porto Cristo, Colonia De's Jordi, De S'arenal. Baleary to jedno z ciekawszych miejsc jakie warto odwiedzić. Odległości do pływania są zdecydowanie większe niż na Chorwacji, więc udało się zaliczyć dwa nocne przeskoki pomiędzy wyspami.

Newsletter

Dołącz do dyskusji

Zobacz podobne wpisy

Jesień Linuksowa

Jesień Linuksowa 2015

Jesień Linuksowa to spotkanie towarzysko-naukowe skupiające miłośników Wolnego Oprogramowania i GNU/Linuksa, organizowane przez zarząd stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG).

Czytaj dalej
Open Source Summit Poland 2015

Open Source Summit Poland 2015

Konferencja Open Source Summit Poland 2015 jest pierwszą edycją tego wydarzenia. Społeczność open source stale się rozwija i rośnie w siłę, dlatego organizatorzy wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom branży otwartego oprogramowania w Polsce organizując ogólnokrajowe wydarzenie. Szczegółowa agenda…

Czytaj dalej
Zimowisko Linuksowe 2015

Zimowisko Linuksowe 2015

Spotkanie dla wszystkich Jeśli zainteresowanych Linuksem, chcących skorzystać z wiedzy innych lub podzielić się swoim doświadczeniem. Tematyka jest bardzo szeroka: od sprzętu, poprzez systemy operacyjne, administrację, bezpieczeństwo czy programowanie.

Czytaj dalej

Skontaktuj się ze mną

Chcesz ze mną porozmawiać?

Zostaw numer telefonu, oddzwonię:

Napisz do mnie

Mój adres email:

[email protected]