Chorwacja 2015

Chorwacja 2015

Rok temu pływałem jako załogant w Chorwacji. W tym, już prowadziłem własny pierwszy rejs. Niesamowite uczucie móc poprowadzić jacht, zaplanować trasę, czy pierwszy raz stać na kotwicy. Siedzenie nad mapami, prognozą pogody oraz planowanie trasy jest wymagającym zajęciem, które daje dużo frajdy.

Razem godz.Żagle godz.Silnik godz.Postój godz.przebyto Mm
1923126135254

W czasie rejsu odwiedziliśmy takie miejsca i porty jak: Zadar, Rogoznica, Split, Hvar, Komiža, Biševo, Drvenik veliki. Prowadzenie rejsu już jako sternik daje zdecydowanie inne spojrzenie na całą żeglugę. Pierwsze samodzielne stanie w porcie, czy rozpisanie wacht zapamiętam na zawsze.

Newsletter

Dołącz do dyskusji

Zobacz podobne wpisy

Open Source Summit Poland 2015

Open Source Summit Poland 2015

Konferencja Open Source Summit Poland 2015 jest pierwszą edycją tego wydarzenia. Społeczność open source stale się rozwija i rośnie w siłę, dlatego organizatorzy wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom branży otwartego oprogramowania w Polsce organizując ogólnokrajowe wydarzenie. Szczegółowa agenda…

Czytaj dalej
Zimowisko Linuksowe 2015

Zimowisko Linuksowe 2015

Spotkanie dla wszystkich Jeśli zainteresowanych Linuksem, chcących skorzystać z wiedzy innych lub podzielić się swoim doświadczeniem. Tematyka jest bardzo szeroka: od sprzętu, poprzez systemy operacyjne, administrację, bezpieczeństwo czy programowanie.

Czytaj dalej
Chorwacja - zachód słońca

Chorwacja 2016

Po pierwszym samodzielnym rejsie w Chorwacji przyszedł czas na kolejny. Tym razem moja załoga była nastawiona bardziej na zwiedzanie miast, starówek oraz architektury Chorwacji niż pływanie. Za dom i transport służył nam jacht Bavaria 44 BT '02 - Cougar.

Czytaj dalej

Skontaktuj się ze mną

Chcesz ze mną porozmawiać?

Zostaw numer telefonu, oddzwonię:

Napisz do mnie

Mój adres email:

[email protected]