Cyberbezpieczeństwo w social mediach. Jak z głową prowadzić profile marki w mediach społecznościowych

Cyberbezpieczeństwo w social mediach. Jak z głową prowadzić profile marki w mediach społecznościowych

W ostatnim czasie marketerzy oraz agencje marketingowe stają się częstym celem masowych ataków cyfrowych. Na szczęście istnieją sposoby obrony przed nimi. Dowiedz się, jakie są największe zagrożenia oraz jak bezpiecznie prowadzić profile marki w mediach społecznościowych.

 

Newsletter

Zobacz podobne artykuły

Cyberbezpieczeństwo wydAIniej

Cyberbezpieczeństwo wydAIniej

Wtym odcinku zagości ekspert, który wydAIniej wytyka ludziom błędy i jeszcze za to mu płacą. Z tej rozmowy dowiesz się, czym jest cyfrowe BHP i dlaczego jest równie ważne, jak jego tradycyjna wersja. Nasz gość podzieli się swoim doświadczeniem, pokazując, jak ważne jest, by każdy z nas był świadomy zagrożeń w sieci.

Czytaj dalej
Czwartek Social Media w Łodzi

32. Czwartek Social Media w Łodzi

Czwartkowo-czerwcowe spotkanie pasjonatów branży social media w Łodzi. Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media? Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mamy sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała…

Czytaj dalej
Czwartek Social Media

6. Czwartek Social Media w Lublinie

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media? Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mamy sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Kto przychodzi na spotkania? Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.
Czytaj dalej

Jak mogę Ci pomóc?

Porozmawiajmy

niezobowiązująco o współpracy

Umów 15 minutową rozmowę

Napisz do mnie

Mój adres email:

hello@kamilporembinski.pl