Grecja 2014

Grecja 2014

Praktycznie zaraz po rejsie w Chorwacji ruszyliśmy w kierunku Aten. Czekał nas kolejny ciekawy rejs po Morzu Egejskim. Żegluga odbywała się na jachcie Gibsea 442 "Alter Ego". Mimo wielu przygód, ciekawej w obsłudze łodzi oraz awarii silnika, był to jeden z piękniejszych rejsów na jakim byłem.

Razem godz.Żagle godz.Silnik godz.Postój godz.przebyto Mm
162543078316

Zwiedziliśmy takie miejsca jak Livadion (Serifos), Adamas (Milos), Naxos, Hydra. Wracając do Polski, odwiedziliśmy jeszcze Budapeszt.

Kolejny rejs już wkrótce!

Newsletter

Dołącz do dyskusji

Zobacz podobne wpisy

Zimowisko Linuksowe

Zimowisko Linuksowe 2014

Co roku, w okresie zimowym Trójmiejska Grupa Użytkowników Linuksa organizuje Zimowisko Linuksowe w Pucku. Uczestnikami mogą być członkowie TLUG-u, innych LUG-ów oraz inne osoby zainteresowane Linuksem. Tematyka wykładów Zimowiska jest bardzo szeroka: od sprzętu, poprzez systemy operacyjne, administrację, bezpieczeństwo czy programowanie.

Czytaj dalej
Chorwacja 2014

Chorwacja 2014

Kiedy skończył się rejs po Bałtyku, pojawiła się prawie natychmiast okazja do pożeglowania w Chorwacji po Morzu Adriatyckim. Bardzo szybko zawiązała się ekipa, która ruszyła w kierunku Zadaru by tam osiedlić się na kilka dni na jachcie "Mana".

Czytaj dalej

Skontaktuj się ze mną

Chcesz ze mną porozmawiać?

Zostaw numer telefonu, oddzwonię:

Napisz do mnie

Mój adres email:

[email protected]