Jak przygotować swoją stronę na zwiększoną sprzedaż i odwiedzalność?

Jak przygotować swoją stronę na zwiększoną sprzedaż i odwiedzalność?

Nie ma chyba nic gorszego niż udana akcja marketingowa, która zakończyła się fiaskiem z powodu niedziałającej strony internetowej. Niestety to bardzo częsty scenariusz, który można obserwować podczas Czarnych Piątków (ang. Black Friday) lub w momentach nagłego wzrostu popularności naszego bloga (np. trafił na serwis typu wykop.pl, reddit.com). Wzrost popularności danego serwisu wymaga zwiększenia serwera lub optymalizacji samej strony. To tak, jak kiedy w hipermarkecie trzeba otworzyć więcej kas z racji świątecznych wyprzedaży.

 

Newsletter

Zobacz podobne artykuły

Jacht na skale

Awarie IT zdarzają się każdemu

Od paru godzin trwa awaria komunikatora internetowego Slack. Kilka tygodni temu nie można było korzystać z usług firmy Google, a jeszcze wcześniej spora część Internetu nie działała z powodu awarii usług Cloudflare. Czy to możliwe, że usługi w chmurze są niedostępne?

Czytaj dalej
Macierz Eisenhovera

Macierz Eisenhovera, czyli jak zapanować nad priorytetami?

Iść na przerwę a może odpisać na tego maila, czy odebrać telefon od przełożonego? W jakiej kolejności zająć się tymi zadaniami, aby nie utracić nad tym kontroli i nie popaść w bezsilność? Rozwiązaniem tych problemów może być Macierz Eisenhowera (nazywana także Matrycą lub Kwadratem Eisenhowera).

Czytaj dalej

Jak mogę Ci pomóc?

Porozmawiajmy

niezobowiązująco o współpracy

Umów 15 minutową rozmowę

Napisz do mnie

Mój adres email:

hello@kamilporembinski.pl