Ostatni rejs w Chorwacji w tym roku

Ostatni rejs w Chorwacji w tym roku

To już chyba ostatni rejs w tym roku. Czas zacząć szykować się na zimny grudniowy Bałtyk. Początek września rozpoczął się wielką burzą. Stanie w porcie i oglądanie błyskawic na morzu to naprawdę niesamowite przeżycie. Cumowanie w porcie przy bardzo silnym wietrze oraz kolejna burza na zakończenie sezonu. Tak można opisać wrześniowy rejs po Adriatyku.

Razem godz.Żagle godz.Silnik godz.Postój godz.przebyto Mm
168833127185

Newsletter

Dołącz do dyskusji

Zobacz podobne wpisy

Last Breath - Ostatni oddech

Ostatni oddech (ang. Last Breath), to oparta na faktach, historia zawodowego nurka saturowanego, który utknął na głębokości około 80 - 100 metrów na dnie Morza Północnego - bez tlenu. Niesamowicie trzymający w napięciu dokument został zrealizowany z wykorzystaniem oryginalnych nagrań ze skafandrów nurków.

Czytaj dalej
STS Kapitan Borchardt

Rejs na Hanse Sail Rostock

Po udanych regatach The Tall Ships Races 2017, żaglowiec STS Kapitan Borchardt wypłynął w kierunku Rostocka na kolejny żeglarski festiwal Rostock Hanse Sail. Prawie 50 godzin żeglugi po Morzu Bałtyckim to idealny odpoczynek po ciepłej Chorwacji.

Czytaj dalej
Żeglowanie i pożary w Chorwacji

Żeglowanie i pożary w Chorwacji

Latające samoloty gaśnicze, ogromna chmura dymu nad morzem i popiół na pokładzie. Tak można podsumować pierwsze dni żeglugi w lipcu nad morzem adriatyckim. Najgorzej było w okolicach Splitu. Ogromny pożar zagrażał miastu a z Trogir, w którym cumowaliśmy było widać ogromną chmurę dymu. Nad ranem jacht pokryty był popiołem.

Czytaj dalej

Skontaktuj się ze mną

Chcesz ze mną porozmawiać?

Zostaw numer telefonu, oddzwonię:

Napisz do mnie

Mój adres email:

[email protected]