Jak kraść? Podręcznik złodzieja - Kazimierz Turaliński

Jak kraść? Podręcznik złodzieja - Kazimierz Turaliński

Prowadzisz firmę, a może wykupione masz jakieś ubezpieczenie w razie wypadku? Po przeczytaniu tej książki Twoje życie i postrzeganie wielu spraw w biznesie, zmieni się o 180 stopni. W tej książce znajdziesz przepisy jak legalnie kraść, oszukiwać i unikać odpowiedzialności.

Kup mnie i przeczytaj

Polska to cudowny kraj dla złodziej oraz mafii, a udręka dla prowadzących swoją firmę. Jeżeli chcesz zrozumieć podstawy ekonomii, prawa oraz metodykę popełnianych przestępstw, to ta pozycja jest dla Ciebie.

Autor książki opisuje jak działają liderzy warszawskich gangów, Mafia Paliwowa oraz firmy ubezpieczeniowe. Z kart książki dowiesz się jak:

  • uniemożliwić egzekucję komorniczą,
  • uniknąć obowiązku składania zeznań,
  • legalnie uchylać się od zapłat faktur VAT,
  • ochronić swój prywatny majątek,
  • zniechęcić sądy do ścigania Ciebie,
  • kraść miliony.

Dzięki temu przekonasz się jak łatwo jest uniknąć płacenia podatków lub znając sposób myślenia złodziei, oszustów finansowych oraz polityków, nie dasz się nabrać na te kłamstwa. Ale to już od Ciebie zależy, którą drogę wybierzesz.

Pamiętaj, że z książkami jest jak z Internetem. Nie wierz we wszystko i podchodź do pewnych tematów w sposób krytyczny. Autor książki pokazuje realne i możliwe scenariusze, wydarzenia jakie miały miejsce a czasem swoją wizję.

Newsletter

Jak mogę Ci pomóc?

Porozmawiajmy

niezobowiązująco o współpracy

Umów 15 minutową rozmowę

Napisz do mnie

Mój adres email:

hello@kamilporembinski.pl