Znaleźć czas. Twój sprawdzony system produktywności - Michał Barczak

Znaleźć czas. Twój sprawdzony system produktywności - Michał Barczak

Jeżeli zastanawiasz się czym jest produktywność albo chcesz usystematyzować wiedzę na jej temat, to ta książka jest dla Ciebie. Czasu nie można kupić - można nim jedynie rozsądnie zarządzać, aby osiągnąć sukces.

W ostatnim czasie, temat osobistej produktywności, staje się bardzo popularny. Zadań przybywa a czas się kurczy. Rozwiązaniem na tego typu problemy jest produktywność.

Książka "Znaleźć czas. Twój sprawdzony system produktywności", w przyjemny sposób systematyzuje wiedzę na temat zarządzania czasem oraz właśnie produktywności. W środku znajdują się praktyczne porady, przykłady oraz ćwiczenia, których wykonanie rzeczywiście pomaga.

Książka została również wydana w formie audiobooka, dzięki czemu można ją przyjemnie słuchać, kiedy jest się w podróży. Czy to nie jest produktywne?

O książce

Bo nie samą pracą żyje człowiek...

Podobno o ile Włosi pracują po to, by żyć, o tyle Polacy żyją po to, by pracować. Tak to w każdym razie wygląda - kogo nie zagadniesz, jeden z drugim zajęty, każdy dokądś biegnie, wszyscy się spieszą, bo robota... A gdzie rodzina, gdzie hobby, gdzie przyjemności, gdzie czas na leżenie i kiwanie palcem w bucie? Tak, kiwanie palcem w bucie, ponieważ kto chce sięgać szczytów życiowego powodzenia, ten powinien czasami zwyczajnie zmarnować nieco godzin, spędzić je całkowicie bezproduktywnie. Pracowitość doprawiona odrobinką słodkiego lenistwa - oto przepis na sukces. Tylko jak znaleźć czas na nicnierobienie, skoro świat wciąż krzyczy: Szybciej! Dalej! Lepiej!

Odpowiedź kryje się w magicznym słowie produktywność, za którym stoi drugie, nie mniej magiczne - organizacja. Z kolei nad nimi górują: zdrowy rozsądek i właściwe podejście do życia. Wie o tym dobrze autor tej książki. Sam przebył bardzo długą drogę. Od niezorganizowanego chłopaka, któremu wiecznie brakowało czasu, przez superzdyscyplinowanego przedsiębiorcę, do szczęśliwego człowieka, jakim jest dziś. Poszukując Świętego Graala sukcesu, nauczył się, że więcej pracy i więcej zleceń wcale nie jest tym, do czego należy uparcie dążyć. Zrozumiał, że prawdziwe wartości to rodzina, duchowość i - szeroko pojęte - zdrowie. Wszystkie one wymagają czasu.

Z tej książki dowiesz się, jak go znaleźć. Jak zarządzać sobą w czasie na tyle skutecznie, by wygospodarować szczęśliwe chwile dla rodziny, na hobby, na przyjemności i na tę odrobinę słodkiego lenistwa, która należy się każdemu. Także najbardziej produktywnemu człowiekowi na świecie.

Kup mnie i przeczytaj

 

Newsletter

Dołącz do dyskusji

Skontaktuj się ze mną

Chcesz ze mną porozmawiać?

Zostaw numer telefonu, oddzwonię:

Napisz do mnie

Mój adres email:

[email protected]