The Playbook - Strategia życia

The Playbook - Strategia życia

Strategia życia to kolejna znakomita produkcja dokumentalna od Netflixa. Krótki serial, składający się z pięciu półgodzinnych odcinków, opowiada jak dąży się do sukcesu oraz stawia czoła przeciwnościom losu.

Każdy odcinek przedstawia innego trenera, który osiągnął sukces w szkoleniu zawodników. Dzielą się oni swoim podejściem do zawodu, zasadami jakie wpajają zawodnikom oraz opowiadają o etapach w dążeniu do sukcesu. I tak możemy wysłuchać takich trenerów jak:

  • Doc Rivers
  • Jill Ellis
  • Jose Mourinho
  • Patrick Mouratoglou
  • Dawn Stanley

Najbardziej pasjonujące elementy każdego odcinka, to te, w których pokazana jest jak dany trener radził sobie z różnymi sytuacjami kryzysowymi. To w jaki sposób mierzą się oni ze stojącymi przed nimi wyzwaniami jest i interesujący i godny naśladowania. Dla przykładu Doc Rivers walczy z rasistowskimi komentarzami jakie pojawiły się w jego drużynie, Jill Ellis oraz Dawn Stanley walczą ze stereotypami, że kobiety nie nadają się do piłki nożnej itp.

The Playbook - Strategia życia, przekazuje dość uniwersalne zasady, które można zastosować nie tylko w sporcie, ale i w biznesie czy życiu osobistym. Znajdziesz tutaj przepis na radzenie sobie z krytyką, jakie wnioski można wyciągnąć z każdej porażki i jak motywować samego siebie do dalszego działania.

Newsletter

Dołącz do dyskusji

Skontaktuj się ze mną

Chcesz ze mną porozmawiać?

Zostaw numer telefonu, oddzwonię:

Napisz do mnie

Mój adres email:

[email protected]