Kupić czy zrobić samemu?

Kupić czy stworzyć samemu? Przed takim pytanie stoi każdy twórca internetowy, przedsiębiorca, wirtualna asystentka. Jest to ogromny dylemat na rynku e-commerce: kupić sklep internetowy w SasSie czy zrobić samemu. A może zlecić to zewnętrznej firmie? Zobaczmy jakie są wady i zalety każdego z rozwiązać oraz na co zwracać uwagę.

Czytaj dalej
Dlaczego e-voting to nadal zły pomysł?

Dlaczego e-voting to nadal zły pomysł?

Frekwencja w wyborach parlamentarnych 2023 okazała się największą, bo aż 72,9% uprawnionych do głosowania oddało swój głos. W mediach pojawiły się od razu informacje, że większą frekwencję można uzyskać poprzez wprowadzenie powszechnych, elektronicznych form głosowania - głosowanie przez internet - e-voting. Czy to dobry pomysł?

Czytaj dalej

Mnie to nie dotyczy. Mi nie mają co ukraść.

Kiedy zmieniasz pracę lub zaczynasz pracę, musisz przejść szkolenie BHP. Umówmy się. Średnio ogarnięty człowiek wie, że przed pożarem należy uciekać i zadzwonić po straż pożarną. Kiedy idziesz na kurs prawa jazdy, uczą Cię zapinać pasy bezpieczeństwa. A kiedy zakładasz konto pocztowe albo kupujesz coś w sklepie internetowym to nikt nie uczy Ciebie jak to robić bezpiecznie. Dlaczego!?

Czytaj dalej
Internet Beta 2023

Internet Beta 2023

Internet Beta jest coroczną konferencją adresowaną do wszystkich tych, którzy są związani w pracy zawodowej z Internetem lub chcą swoją przyszłość powiązać z technologiami. .

Czytaj dalej
Jak żyć w necie 2023

Jak żyć w necie 2023

Przed nami 4 edycja konferencji "Jak żyć w necie". 4 edycja konferencji online „Jak żyć w necie” to 28 merytorycznych wystąpień podzielonych na 5 dni. W pakiecie BASIC korzystasz bezpłatnie w dniach 6-10 czerwca 2022r.

Czytaj dalej
CRASH Mondays № 01: Event marketing

CRASH Mondays № 01: Event marketing

CRASH Mondays to cykliczne spotkania o tematyce marketingowej, odbywające się raz w miesiącu w wybrany poniedziałek. Wydarzenie od wielu lat zrzesza pasjonatów marketingu oraz przedsiębiorców z wielu miast w całej Polsce - Krakowie, Wrocławiu, czy Gdyni. Od maja event wchodzi także do stolicy! Dajcie czadu!

Czytaj dalej
WordCamp Gliwice 2023

WordCamp Gliwice 2023

WordCamp to konferencja. To trzy dni przepełnione wiedzą o samym WordPressie, nowych trendach i internetowych technologiach. Wiedzą tą dzielimy się podczas prelekcji, warsztatów, korzystając z biznesowego mastermindu, przy stoiskach sponsorskich oraz w kuluarowych rozmowach.

Czytaj dalej
Rzemieślnik, przedsiębiorca

5 błędów, których należy unikać, aby zbudować lepszą jednoosobową firmę

Nie każdy typ przedsiębiorstwa jest odpowiedni dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Nie wszystkie rodzaje przedsiębiorstw są dobre dla samotnego założyciela. Wiele biznesów jest niemożliwa do rozwoju i prowadzenia, kiedy jesteś rzemieślnikiem. Jak jednak znaleźć biznes, który można łatwo rozwijać jako jednoosobowy założyciel lub mały zespół?

Czytaj dalej
Mobile Trends Conference 2023

Mobile Trends Conference 2023

Mobile Trends Conference od 2012 roku łączy specjalistów i pasjonatów mobilności z całej Polski. Poznaj ludzi biznesu na naszym networkingu i zdobądź cenną wiedzę na mięsistych prelekcjach!

Czytaj dalej

Jak mogę Ci pomóc?

Porozmawiajmy

niezobowiązująco o współpracy

Umów 15 minutową rozmowę

Napisz do mnie

Mój adres email:

hello@kamilporembinski.pl